Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Thekse Buke Ariete Modeli: 158, Perfekte per ju qe pelqeni buken e thekur, Vjen me 2 xhepa per thekjen e 2 fetave buke ne te njeten kohe, Dizanj kompakt dhe elegant, Me 6 nivele te ndryshme thekje, Pajisur edhe me tabaka per mbajtjen e thermijave te bukes, Fuqia: 810 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49939

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.