Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikser dore me tas Ariete Modeli: 1588, Me nje dinzaj praktik dhe elegant ideal per rrahjen e vezeve dhe pergatitjen e brumit apo kremit te embelsirave, Me 7 nivele shpejtesie, Tas inoksi per perzierje me kapacitet: 5.5 liter, Fuqia: 2400 W. Me aksesore te ndryshme shtese.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49932

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.