Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Furrë Elektrike Ariete Modeli: 995, Super kompakte qe pershtatet lehte ne kuzhinen tuaj, ideale për gatim dhe ngrohje të lehtë të ushqimit. Kapaciteti: 40 litra, Me 2 pllaka te ndryshme gatimi, Me nivele te ndryshme temperature per ta graduar sipas deshires nga 90 deri ne 230 grade, Fuqia 1500 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49922

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.