Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Lidhese rripi sigurimi per makine, qe te jeni gjate gjithe kohes te sigurt, I vendosni lehtesisht ne makine dhe i lidhni me rripin e sigurimit, Vijne 2 cope ne paketim.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49514

Kategori: , ,

Car Accessories
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Car Accessories
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.