Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pastrues Gervishtjes per makine, me nje formule te vecante mundeson heqjen e gervishtjeve ne sekonda, mjafton thjeshte ta aplikoni ne vendin e posacen dhe ta pastroni me lecke, largon butësisht dhe në mënyrë efektive gërvishtjet sipërfaqësore nga automjeti juaj, e pershtatshme per cdo ngjyre, Per te gjitha llojet e makinave apo motocikletave, Kapaciteti: 113 gram.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49481

Kategori: , ,

Car Accessories
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Car Accessories
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.