Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Termus Camry Modeli: CR 8065, Kodi: TE13105, ideal per ftohjen e pijeve apo ushqimeve te ndryshme, Falë izolimit të veçantë termik është e mundur të ruhet një temperaturë e qëndrueshme per nje kohe te gjate, me doreze per transport te lehte, Koha e ftohjes: 2-3 ore, Niveli i Zhurmes : 50 dB Kapaciteti: 24 Litra Permasat: 40 x 31 x 44cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49163

Kategori: Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.