Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Paisje per pastrimin e dhembeve, e duhura per kujdesin e higjenes orale, me nje dizanj dhe operim te thjeshte pastron lehtesisht dhembet edhe ne vendet me te veshtira ku furca e dhembeve nuk arrin dot, mjafton qe ta mbushni depoziten me uje dhe shtypni butonin per te sprucuar aty ku doni, Teknologjia e infuzionit të ajrit do largoje grimcat e ushqimit dhe te gjitha papastertite që shkaktojnë pllaka. Mënyra e shpejtë dhe e thjeshtë për të pastruar dhembet tuaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49134

Kategori: Elektronika, Kujdesi personal, Kujdesi Oral

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.