Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tuta te shkurtra plazhi per meshkuj, dizanj i bukur modern Moncler, material cilesor qe thahen shpejt, Ne ngjyrat: te kuqe dhe te zeza, Masat: S-2XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49030

Kategori: Produkte Plazhi, Rroba Banjo, Meshkuj

shopaholic
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
shopaholic
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.