Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peshqir plazhi Summer, me dizanj kaq te bukur me yje deti, material 100 % pambuku, Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme. Dimensione: 70 x 180 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#48720

Kategori: Produkte Plazhi, Canta & Peshqire, Peshqire

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.