Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tenxhere Me Avull RUSSELL HOBBS, Modeli: 19270-56, ZJ0014, për gatim të shëndetshëm të ushqimit duke ruajtur vitaminat, Permban 3 ene per gatime me avull me kapacitet 9 liter, dhe 1 ene shtese per gatimin e orizit me kapacitet: 1 liter, Baze celiku i cilesise se larte, Kohëmatës 60-minutësh me funksion automatik te fikjes,Mbrojtja nga mbinxehja dhe e lehtë për t'u pastruar, Fuqia 800 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#48613

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.