Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rroba banjo per femra, me nje dizanj kaq te vecante, teper komode dhe moderne, materiale cilesore, Ne ngjyrat: te kuqe, puder dhe te zeza, Masat: S-XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#48583

Kategori: Produkte Plazhi, Rroba Banjo, Femra

Intimo Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Intimo Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.