Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rroba banjo per femra, me nje dizanj te bukur me luledielli, teper komode dhe moderne, materiale cilesore, ne ngjyrat: te bardha, jeshile dhe te zeza ,Masat: S-XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#48579

Kategori: Produkte Plazhi, Rroba Banjo, Femra

Intimo Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Intimo Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.