Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rroba banjo per femra, dizanj i bukur me printe dhe dantelle , teper komode, materiale cilesore, ne ngjyrat: gri dhe kafe, Masat: S-XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#48572

Kategori: Produkte Plazhi, Rroba Banjo, Femra

Intimo Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Intimo Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.