Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rrip dobesimi x5, dizenjuar për të siguruar shkallën më të larte të rehatisë. Ndihmon ne djegien e dhjamit dhe uljen e peshës, promovon tretjen, qarkullimin e gjakut dhe metabolizmin. Zvogelon lodhjen e muskujve dhe prodhimin e acidit laktik duke ju dhene format e holla te trupit qe keni deshiruar gjithmone, Ju ndihmon gjithashtu edhe te relaksoheni, largon tensionin dhe stresin. Ju mund të kontrolloni vete intensitetin e masazhit tuaj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#48333

Kategori: Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.