Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kanatiere Sweat Shaper, Idealja per te formuar belin e holle qe duan te gjithe, Ju mundeson te humbisni yndyrat e teperta dhe peshe ne pjesen e barkut dhe belit nepermjet djersitjes per te arritur formen tuaj perfekte, Ndertuar nga material poliester dhe elastik, Mund ta vishni nderkohe qe ushtroni sportin tuaj te preferuar apo gjate kohes qe jeni ne palseter,Me sweat shaper mund të digjni më shumë kalori dhe të merrni rezultate më shpejt, Pervecse ju mundeson te djersisni ajo thahet shpejt keshtu qe ju mund te qendroni gjithmone te fresket, per nje pamje te tonifikuar, e pershtatshem per meshkuj dhe femra.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#47227

Kategori: Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.