Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Masazhues per muskujt, është gjithçka që ju nevojitet për të pakësuar dhimbjen dhe presionin ne zona te ndryshme te trupit, Me 4 katër koka masazhuese të ndryshme, siguron një përvojë relaksuese dhe zvogëlon mundesine e dëmtimit te kockave, Deri në 3600 goditje në minutë dhe amplituda 12 mm sigurojnë lehtësim të thellë të muskujve, rikuperim të përgjithshëm, ulje të dhimbjes dhe rritje të gamës së lëvizjes,Mund te zgjidhni shpejtesine sipas deshires, Kapaciteti i baterise: 2600 mAh, Mund ta përdorni në shtëpi, palestër, zyrë apo kudo tjeter!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.