Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peme Krishtlindjesh e dendur e mbuluar me bore. Me e bukura qe mund te keni kete fundvit. Me dekorime te ndryshme si boce pishe dhe qershi. Madhesia 210 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#43539

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.