Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Korigjues shpine, Mundësia më e mirë për të korrigjuar dhe për të përmirësuar pozicionine trupit tuaj, Dizanjuar per te mbajtur posturen ne menyren e duhur, me nje strukture te vecante qe terheq gjoksin duke shtrirë muskujt e shpinës dhe siguruar mbajtjen e saj drejt, Magnetët e vendosur posaçërisht ndihmojnë ne largimin e dhimbjes se kurrizit, shpatullave dhe qafes. Mund ta vishni lehtesisht edhe nen rroba pasi nuk duket, I pershtatshem per meshkuj dhe femra.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.