Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Samsung SM-B310E, Celulari me praktik, Me madhesi ekrani: 2 inch dhe rezolucioni: 128 x 160 pixels, karte memorie deri ne 16 GB; Paisur me Dual Sim karte, Procesori: Single-Core, me radio FM, Kapacitet i larte baterie: 800 mAh e cila reziston per nje kohe te gjate. Dimensione: 112.7 x 46.4 x 13.1 mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#42990

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Celularë

Tech Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Tech Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.