Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set Kacavidash 36 ne 1, bere nga material celiku oigjinal me cilesi te larte, Me koka te ndryshme ideale per cmonitm, riparim apo hapjen e paisjeve te ndryshme. Vijne ne nje kuti plastike teper praktike.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#42596

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.