Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Skare e vogel portative per barbeque Kodi: VP0238, Ideale per ta marr me vete ne organizimet tuaja familjare, Grilla e levizshme me qymyr eshte e bere prej celiku te qendrueshem, Ju lejon te gatuani ne menyre te shijshme mishin, peshkun apo perimet, me veshje smalt rezistente ndaj nxehtesise, Kapaku mundëson pjekjen duke qarkulluar ajrin, dhe valvulat e ajrit në kapak sigurohen që zjarri të mos dalë dhe të qarkullojë në mënyrë të barabartë, Diametri : 36 cm. Dimesionet e skares: 38 x 18 x 38 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#42310

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.