Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jorgan Lavender, Kodi: VP0011, I lehte per ditet e fresketa, Material me mikrofibel i bute dhe i rehatshem, Aroma qetësuese e livandës rrit cilësinë e gjumit, kështu që është e përshtatshme për këdo që ka probleme me pagjumësinë dhe rraskapitjen. Mund ta lani lehtesisht ne lavatrice ne 60 ° C, E përshtatshme për këdo me lëkurë të ndjeshme, alergji dhe astmatikë. Dimensionet: 200 x 200.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.