Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Korse per femra, Teper efektive për formimin e trupit, gjë që ju bën ti thoni lamtumirë barkut. Djeg dhjamin deri në 2 herë më të shpejtë duke ju dhene belin qe keni enderruar gjithmone permes pordhimit te nxehtesise qe ju mundeson te djersisni, Dizanj i cili nuk ju pengon frymemarrjen dhe teper elastik, Siguron edhe mbeshtetje te shpines duke ju lehtesuar dhimbjet, I bute dhe rehatshem gjate perdorimit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#41215

Kategori: Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.