Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Vegl pune 18 ne 1, Ideale per te kryer nje sere punesh te ndryshme, 18 paisje ne 1 te vetme, Pefshin çekiç, pincë, sëpatë, hapese shishes, sharrë, kaçavida, çelësa, thike dhe shume te tjera, Dizajni i çelikut inox super i qëndrueshëm dhe rezistent, Projektuar për përdorim të përditshëm ne shtepi, servise apo kampe, Madhësia e vogël e ben kaq praktik ne perdorim dhe ruajtje të lehtë.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#41061

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.