Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pedometer dixhital, Ideale per ju keni nje jete sportive aktive, Paisur me sensor 2D, Tregon kohen, numeron hapat dhe kalorite e djegura, Me ekran dixhital, Siguron matje te sakta ne pozicionin vertikal.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#40590

Kategori: , ,

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.