Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Booty Max eshte nje paisje fitnesi i cili ju mundeson te arrni format e trupit qe deshironi ne komoditetin e shtepise suaj, Dizenjuar kryesisht per formesimin e vitheve tuaja, Paisur me teknologji e cila lejon stervitjen e pjeseve te ndryshme te trupit si: krahe dhe kembe duke forcuar muskujt ne keto zona, Rrit rezsitencen e trupit, Dizanj portabel qe nuk ze shume hapsire cka e ben te pershtatshme ta merrni me vete edhe ne udhetimet tuaja.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#40340

Kategori: Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.