Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Lime elektrike per kujdesin e thonjve tuaj, Vjen me 5 koka qe do ju ndihmojne ne pastrimin e plote dhe lustrimin e tyre duke ju dhene shkelqimin e duhur, Rezultate te dukshme deri ne 2 jave, Funksion me 2 bateri te llojit: AA. Per thonj te kuruar ne cdo kohe!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#40324

Kategori: Bukuria & Shendeti, Thonjtë, Mjete Thonjsh

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.