Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Maske Per Fytyre, Ideale per perdorim nga mjeket apo dentistet gjate procesit te tyre te punes, material Plastik i cilesise se larte, Anti mjegull cka ben qe te ofroje nje pamje te qarte, Vjen se bashku me 10 mbrojtese.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#40320

Kategori: Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.