Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pult me bluetooth per selfie, Ideal si një kontrollues i largët për të marrë fotografi ose si një gamepad i lojërave të tabletit të telefonit celular, Mbështet sistemin iOS, Android, sistemin e PC. Dizanj portativ i lehte dhe i transportueshem kudo, Perdorim deri në distanca të gjata prej 2-10m / 6.6-32.8 metra, Frekuenca, 2.4Hz ~ 2.4835GHz, Dimensione: 50 x 33 x 10.5 mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#40319

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Të Tjera

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.