Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Korigjues shpine Modeli: NY-4S, Dizenjuar per te ndihmuar ne korigjimin e qendrimin tuaj ne pjesen e shpines dhe shpatullave, Terheq supet mbrapa duke mbajtur shpinen drejt, Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines, Perbere me material cilesor najloni dhe pambuku, Pershtatet mjaft mire me posturen e trupit tuaj, Komode per tu mbajtur dhe veshur, I pershtatshem per meshkuj dhe femra.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.