Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Elektrik per ndricim Modeli: YJ-1837, Dizanjuar per tu vendosur ne koke, Mund ta perdorni kudo ne jeten e perditshme ne pune apo të merrni me vete në udhëtime, Pajisur me 12 drita Led me super ndricim, Perdorim i ulet i energjise, Bateri e rikarikueshme me kapacitet: 1200mAh.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#39497

Kategori: , ,

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.