Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bluze per djersitje, dizenjuar per femrat, Ju mundeson te humbisni yndyrat e teperta dhe peshe ne pjesen e barkut dhe belit nepermjet djersitjes per te arritur formen qe keni enderruar gjithmone, Ndertuar nga material poliester dhe elastik, Mund ta vishni nderkohe qe ushtroni sportin tuaj te preferuar apo gjate kohes qe jeni ne palseter.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#37056

Kategori: Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.