Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pompe Uji me presion, Ofron zgjidhjen e duhur per cdo detyre pastrimi, ideale per larjen e makinave, motocikletave apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca e te tjera, Material plastike, Presioni i shkarkimit: 0.6MPA, Gjatësia e kordonit elektrik: 5m ndersa e tubit te eprdorimit: 10 m. Fuqia: 60W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#36909

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Aksesore

Auto Bebi
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Auto Bebi
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.