Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Butona per pantallonat, Teper te thjeshta per ti vendosur, Te pershtatshme ne xhinse, pantallona kadife, kamoshi dhe lekure, Mund te rrisni ose ngushtoni madhesine e belit, E persosur per fiksm te menjehershem, Ne paketim vjen seti me 4 cifte butonash.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#36675

Kategori: Bizhu & Aksesore, Aksesorë, Butona

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.