Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Puder per konturimin e syve, Ngjyre neutrale qe pershtatet pothuajse ne cdo lekure, Korrigjion skuqjet siperfaqesore dhe mbulon rrathet e erret te syve, Sasia: 42 gram.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#36662

Kategori: Bukuria & Shendeti, Makeup, Sytë

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.