Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shall / shami me dizenjo te ndryshme, Ideale per tu mbrojtur gjate levizjeve me biciklete apo motociklete, Material poliester, Teper stil, mund ta perdorni ne kohe te ndryshme te motit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#36658

Kategori: Bizhu & Aksesore, Aksesorë, Shalle

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.