Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Korse per femra, Dizenjuar per pjesen e belit duke i dhene atij formen e deshiruar, Me rripat e rregulluara ne shpatulla me ane te te cilave mund te shtyni lart bustin, Me nivele per ta fiksuar ne pozicinin me te pershtatshem ne pjesen e barkut, Teper i rehtashem dhe komod gjate perdorimit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#36654

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Korse

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.