Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngjitese Push-up per pjesen e gjoksit,. Perfekte per tu veshur me fustane transparente dhe te hapur. Pjesa e brendshme eshte me silikon e cila e mban gjoksin lart. Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes. teper komforte dhe e rehtashme, Ne paketim vijne 10 cifte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#36648

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Të Brëndshme

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.