Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fasho per kembet, Bere nga materiale 100 % organike, Duke shfrytezuar refleksiologjine kjo fasho ushtron presion ne pika te ndryshme te kembeve duke dhene nje efekt relaksues, Ndihmon ne uljen e dhimbjeve, permireson metabolizmin tuaj dhe rrit nivelin e energjise, I thjeshte dhe i lehte per tu perdorur cdo dite. Ne paketim vijne 10 cifte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.