Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Furce dhembesh karboni, Per nje pastrim me efektiv te dhembeve e cila ndihmon edhe ne zbardhjen e tyre.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.