Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Leter ne formatin A4 per stampim, Aderon në shumicën e pëlhurave të tilla: si rroba , filxhan, jastëk, kapelë e te tjera, Efekt i mire i ngjyrave te printimit, E lehte per tu perdorur, Beni rrobat tuaja te duken me te bukura! Me permasat: 210 x 297 mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#36315

Kategori: Kancelari & Mjete shkollore, Kancelari, Letra

Alb-trade
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Alb-trade
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.