Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Elektrik Dore Modeli: SS-5805-2 Me nje dizanj praktik dhe efikas Mund ta perdorni kudo ne jeten e perditshme apo të merrni me vete në udhëtime , peshkim ose gjueti. Pajisur me drita Led me super ndricim Perdorim i ulet i energjise Bateri e rikarikueshme Mund te punoje deri ne 10 ore Fuqia 1W dhe 2 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#34443

Kategori: , ,

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.