Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Elektrik Dore Modeli: YJ-2827 Mund ta perdorni kudo per ndricim emergjent apo edhe per kamping Me nje siperfaqe pajisur me 9 llamba Led te fuqishme dhe nje reflektor me rreze drite te fokusuar e cila mbulon distanca deri ne 1000 m Pajisur me doreze mbajtese kompakte Ndertuar nga material plastike te qendrueshme Funksion me bateri te rikarikueshme me kapacitet: 4 Ah; Madhësia 13 x 22 x 14 cm Fuqia: 3 W Punon deri: 10-15 orë

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#34442

Kategori: , ,

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.