Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Elektrik Dore 2 ne 1 Modeli: KT-611 Nje elektrik dore kaq i vecante praktik, multifunksional dhe teper efikas Me 6 drita super te fuqishme Led Ne njeren ane sherben si elektrik ndersa nga ana tjeter mund te zgjatet duke u kthyer ne nje fener qe ndricon Me doreze rezistente per ta mbajtur Pajisur me panel diellor mund të ngarkohet me anë të energjisë diellore ose nëpërmjet energjisë elektrike. Ideal per camping, oborr apo kudo ku mungon drita Fuqia 1 W, Bateria e brendshme 3 AA Pajisur edhe me fishe USB per karikim

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#34439

Kategori: , ,

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.