Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Elektrik Dore YJ 2836 Me nje dizanj portabel të pajisur me 1 LED kryesor dhe 16 dioda SMD në anën e dorezës. Mund të përdoret në jetën e përditshme dhe në punë, dhe madhësia e saj e vogël ju lejon të merrni me vete në udhëtime , peshkim ose gjueti. Fuqia 1 W, Funksionon bateri te riakrikueshme me kapacitet 1000 mah

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#34437

Kategori: , ,

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.