Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

iPhone 7 Plus 128, Nje prodhim i vitit 2016 Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO/LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels , Me sistem iOS 10.0.1, Chip: Apple A10 , CPU: Quad-core 2.34 GHz , kapaciteti i memories:128, 3 GB RAM; Me kamera: Quad-LED dhe video: [email protected], [email protected]/60/120fps, [email protected] Bluetooth 4.2, A2DP, LE; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 158.2 x 77.9 x 7.3 mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#33964

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.