Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Nje port kaq i bukur bebe per ti mbajtur te sigurta ndaj ambjentit te jashtem Te buta, shume te rehatshme dhe mjaft te lehta per tu mbajtur. Me Bazament me punim kashte Vjen se bashku edhe me nje mbajtese druri te cilen mund ta vendoni edhe kur jeni ne shtepi

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Mikelino
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Mikelino
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.