Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Samsung Note 9, Nje prodhim i vitit 2018 Pajisur me teknologjine GSM /CDMA/HSPA /EVDO/LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 8.1 CPU: Octa-core, kapaciteti i memories: 6 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: [email protected], Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 161.9 x 76.4 x 8.8 mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#33426

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.