Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Samsung S8 , Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.8 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 7.0, CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 64 GB, 4 GB RAM; Me kamera: Dual video call, Auto-HDR dhe video: [email protected] 4.2, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 148.9 x 68.1 x 8 mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#33422

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.