Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Lares makine interior me furce pastrimi Jo vetem qe lan dhe dezinfekton makinen tuaj ,por eshe aromatizon ate. Ne forme spray e cila ben dhe shkume. E pershtatshme per ambjentet e brendshme te makines. Kapaku i saj eshte ne forme furce e cila ju ndihmon per te pastruar tapicerine apo sendiljet. Ndersa per siperfaqet e buta te lekures mjafton vetem 1 lecke e thate. Nuk rekomandohet per pjeset plastike apo xhama. Sasia 600 ml.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Auto Bebi
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Auto Bebi
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.